in

Романо: повноцінний трансфер Сабітцера у МЮ може відбутись влітку

На думку відомого журналіста Фабріціо Романо, «Манчестер Юнайтед» може конвертувати оренду Марселя Сабітцера у мюнхенської «Баварії» у повноцінний трансфер в літнє трансферне вікно. Про це Романо повідомив на своєму YouTube каналі. Журналіст припустив, що Сабітцер не вважається ключовим гравцем «Баварії», що може полегшити «червоним дияволам» укладення угоди з німецьким клубом.

Сабітцер, який нещодавно приєднався до «Юнайтед», може стати цінним активом для клубу, якщо йому вдасться повторити ту вражаючу форму, яку він демонстрував під час виступів за «РБ Лейпциг». Австрійський гравець, якому зараз 28 років, так і не прижився у «Баварії» і, можливо, шукає шанс почати все з чистого аркуша деінде.

Незважаючи на те, що ще занадто рано говорити про те, чи буде «Манчестер Юнайтед» прагнути укласти постійну угоду з Сабітцером, Романо вважає, що така можливість, безумовно, існує. Оскільки орендна угода гравця закінчується влітку, «Юнайтед» може прийняти рішення щодо його майбутнього в найближчі місяці.

Якщо Сабітцер приєднається до «Юнайтед» на постійній основі, він може стати ключовим гравцем команди Еріка тен Хага, забезпечуючи цінне прикриття в півзахисті та додаючи команді глибини. Однак багато що буде залежати від того, чи зможе голландський тактик допомогти гравцеві відновити свою найкращу форму та позитивно вплинути на гру команди на «Олд Траффорд».

Раніше ми повідомляли, що Сабітцер переїхав до Манчестеру разом зі своєю українською дівчиною.

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь