in

Став у Фавбет з підвищеним коефіцієнтом

Акція «Підвищений коефіцієнт Фавбет» – це акція від компанії Фавбет для ставок на спортивні топ-події. Ця акція означає, що компанія збільшує коефіцієнт – значення, яке вказує, скільки грошей ви можете виграти за свою ставку. 

Чим вищий кеф, тим більше грошей ви можете виграти, якщо вгадаєте результат спортивної події. Акція «Підвищений коефіцієнт» у Фавбет дає можливість виграти більше грошей, ніж зазвичай, якщо ви ставите на спортивні події.

Як поставити

Для використання акції «Підвищений коефіцієнт Фавбет» слід дотримуватись наступних кроків: 

  1. Увійдіть у свій обліковий запис або зареєструйтесь на сайті Фавбет. 
  2. Заходьте на сторінку у розділі «Акції» → «Став з підвищеним коефіцієнтом».
  3. Натисніть на обраний кеф або на кнопку «Став з підвищеним».
  4. Оберіть в лінії бажану ставку та введіть суму депозита від 10 гривень. Як поповнити рахунок Фавбет.
купон ставки Фавбет

На сторінці акції від Фавбет можна слідкувати за запропонованими матчами та робити ставки. 

Розберемо приклад: 5 квітня 2023 року відбудеться матч-відповідь півфіналу іспанського кубку між «Барселоною» та мадридським «Реалом». Фавбет пропонує скористатись акційною пропозицією та зробити ставку на перемогу «Реала» з підвищеним коефіцієнтом 3.05 замість стандартного 2.90.

Якби ми зробили ставку 1000 грн зі звичайним кефом, у випадку перемоги Реалу отримали б 2.90 х 1000 = 2900 грн. З підвищеним коефіцієнтом при тій же сумі депозиту ми отримаємо вже 3.05 х 1000 = 3050 грн.

таблиця з підвищеними коефіцієнтами

Правила

Ця пропозиція від Favbet діє протягом 2023 року та стосується певних типів ставок на спортивні події, такі як: Перемога в основний час, Подвійний шанс, Тотал в основний час та Фора в основний час.

Коефіцієнт – це число, яке визначається букмекерською конторою для кожної спортивної події, на яке множиться сума ставки, яку зробив користувач. Якщо Фавбет пропонує більший коефіцієнт, то він буде на 2,5-5% більший, ніж звичайний кеф, що збільшує можливий виграш, якщо ставка переможе.

детально про підвищений коефіцієнт

Аналіз плюсів та мінусів

ПлюсиМінуси
Підвищені кефи – гравці можуть отримувати більш великі виграшіОбмежений вибір типів ставок
Пропозиція діє протягом 2023 року – є достатньо часу, щоб робити ставки на топ-подіїДоступно не на кожну топ подію

Враження редакції

Для гравців, які цінують вигідні кефи на топ-подіях, це може бути вигідною пропозицією. Однак, це також може обмежувати їх в їхніх можливостях зробити ставки на менш очікувані події.

Михайло Пономарьов

Автор: Михайло Пономарьов

Експерт у сфері ставок та спорту з багаторічним досвідом у галузі, починаючи з наземних кас букмекерських контор. Колишній спортсмен, завдяки чому глибше розумію тонкощі спортивних змагань, що дозволяє робити обґрунтовані прогнози та ставки. Володію високим рівнем знань про букмекерські контори та стратегії ставок.

Залишити відповідь

2 × 1 =