in

Бонус Favbet за поповнення: 100% до першого депозиту

Букмекерська контора «Фавбет» видає бонус до 4500 грн на перший депозит для новачків. Пропозиція складається з двох частин: «Ставка без ризику» та грошовий бонус 100% від депозиту. Мінімальна сума поповнення для участі в акції – 100 гривень. Щоб отримати максимальний профіт, треба після реєстрації акаунту поповнити ігровий рахунок на 2000. 

Як отримати

  1. Зареєструйтесь у букмекерській конторі «Фавбет». Як пройти реєстрацію.
  2. Поповніть рахунок мінімум на 100 грн. Щоб отримати максимальний бонус Favbet за реєстрацію треба поповнити баланс на 2000 грн.
  3. Відіграйте акційні бали. Для цього в особистому кабінеті у гравця з’явиться потенційна грошова винагорода. Для його активації необхідно протягом 48 годин після поповнення рахунку натиснути кнопку «Старт», після чого протягом 10 днів здійснювати ставки.
  4. Прийміть бонус Favbet. Після того, як клієнт повністю відіграв бонус «Фавбет» на перший депозит, йому треба у кабінеті користувача натиснути кнопку «Прийняти». Гроші прийдуть на гаманець, який поповнювали. 

Далі клієнт може продовжувати робити прогнози чи просто вивести кошти. Винагороду треба прийняти протягом п’яти днів з моменту його відіграшу.

Бонус Фавбет на перший депозит

Як відіграти

Якщо сума невелика. Щоб відіграти бонус «Фавбет» на перший депозит, треба робити ставки на суму, яка залежить від поповнення. Якщо поповнення 100 – 599,99 грн, клієнт повинен укласти парі на загальну суму х15 від поповнення. 

Тобто, при поповненні балансу на 100 грн, гравцю треба зробити ставок загальною сумою 1500. Після цього він отримає бонус Favbet у 200 гривень. 

Якщо велика. Тим, хто збирається зробити перший депозит у розмірі 600 – 2000 гривень, отримати грошову винагороду буде складніше. Гравцям треба відіграти вже не х15 від суми поповнення, а х25. 

Тобто, якщо новий клієнт хоче отримати максимальний грошовий бонус Favbet, він вносить перший депозит у розмірі 2000 грн на свій ігровий рахунок, після чого повинен укласти парі на 50 000 гривень. Лише після цього він отримає 4000. 

Виграла ставка чи програла не має значення, головне, щоб сума всіх здійснених прогнозів дорівнювала необхідній сумі відіграшу. Набагато простіше отримати «Фавбет» бонус «Ставка без ризику».

Які ставки підходять для відіграшу

Окрім великих сум для відіграшу акції, існує ряд обмежень до самих ставок, якими можна відіграти бонус «Фавбет» на перший депозит.

  1. Мінімальний коефіцієнт події – 1.50. Якщо це система або експрес, кожна подія повинна бути не нижче цього коефіцієнту.
  2. Щоб відіграти бонус Favbet підійдуть ставки тільки на різні події. Парі на одну і ту саму подію, навіть на різні результати, не враховуватимуться у відіграші.
  3. Парі на дзеркальні результати заборонені у відіграші. Тобто не можна ставити на ТБ 2,5 і ТМ 2,5 на один і той же матч.
  4. У бонус «Фавбет» за реєстрацію враховуються лише розраховані ставки. Укладені парі з ознакою «Cash Out» не враховуються у відіграші.
  5. Мінімальна сума для однієї події становить 15 грн, максимальна – 1000.
  6. Мінімальна кількість ставок для відіграшу – 5. Тобто не можна однією ставкою одразу відіграти акційну пропозицію.
Правила відіграшу бонусу Фавбет

Сподобалось?

13 Рівень
Upvote Downvote
Один з нас

Написав Віталій Лазобко

Привіт! Мене звуть Віталік, мені 20. Футбол в моєму житті з самого дитинства, сам професійно займаюся ним вже 15 років, стежу за всіма новинами, результатами, чутками і трансферами в цьому виді спорту. З моїх статей можна дізнатися не тільки найсвіжішу і актуальну інформацію зі світу футболу, але також знайти для себе нові цікаві факти про футболістів, тренерів або футбольні клуби, яких до цього не знали )

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Статистика чемпіонату Болгарії з футболу

Чемпіонат Болгарії з футболу

Статистика чемпоінату португалії з футболу

Чемпіонат Португалії з футболу