in

Як видалити акаунт Фавбет – робоча інструкція

Якщо одного разу вам на думку прийде бажання видалити свій акаунт «Фавбет» – цей матеріал станеться вам в нагоді. Попереджаємо одразу, що для цього вам потрібно бути дуже наполегливим, адже в особистому кабінеті «Фавбет» ви не знайдете кнопки «Видалити акаунт», або щось подібне (спойлер). 

В цьому матеріалі ми розкажемо вам повний шлях того, що необхідно зробити для видалення акаунта «Фавбет». Якщо у вас немає часу все читати, а бажання видалити акаунт зашкалює – гортайте сторінку донизу і побачите прості дії, які необхідно зробити для прощання з «Фавбет» (але ми цього не рекомендуємо:)). 

Як звернутись у підтримку

Якщо ви натиснете лівою кнопкою мишки на ваш профайл, ви побачите випадаючий список, в якому можете обрати Support 24/7 і далі зручний для вас канал комунікації з представником «Фавбет». Ми обирали другу іконку – Support 24/7. 

де натиснути щоб відкрити чат

Після цього ви можете написати ваше звернення до оператора, який вам відповість за декілька секунд.

як написати у чат Фавбет

І тут може початись найцікавіше! Вам необхідно набратись терпіння і бути привітним в спілкуванні. Представники «Фавбет» дуже піклуються про те, щоб ви залишались їхніми клієнтами і отримували різні бонуси та задоволення від ставок. Тому просто так не розкажуть вам як видалити акаунт «Фавбет». 

Нас декілька разів запитували стосовно цього рішення. І я впевнений, якщо у вас будуть реальні причини для видалення акаунту – оператори чату «Фавбет» дуже професійно пропрацюють ваші заперечення і може щось цікаве вам запропонують 🙂

Коли ваша наполегливість візьме гору над оператором «Фавбет», ви отримаєте той самий список простих дій для видалення акаунту.

Як видалити акаунт

Вам необхідно звернутись на електронну пошту info@favbet.com, з наступними даними: 

  1. Номер ігрового рахунку або логін.
  2. Скан або фотографії паспорта власника акаунта (всіх заповнених сторінок чи ID карти з двох сторін) АБО Секретне питання та відповідь на секретне питання.
  3. Письмове звернення з проханням про обмеження доступу із зазначенням логіна, ПІБ і причини. 

Також працівники «Фавбет» повідомляють, що повторне створення аккаунта заборонено. Ми написали детальну статтю про реєстрацію у Favbet.

Наша переписка із службою підтримки Favbet

чат підтримки
чат з оператором

Сподобалось?

10 Рівень
Upvote Downvote
Легенда

Написав Михайло Пономарьов

Спортсмен і футбольний фанат у минулому, справжній Карім Бензема.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

favbet verification – newstavka.com.ua

Верифікація у Фавбет – інструкція і підказки як пройти

фавбет ульотний експрес

Ульотний експрес Фавбет – постав прес, отримай 1000 грн