in

Дзеркало Мелбет: способи обходу блокування

Дзеркало Мелбет – це ідентична копія офіційного сайту Melbet, де можна отримати повний доступ до функціоналу БК. У цій статті ми обговоримо, як обійти блокування, де знайти робоче дзеркало сайту Мелбет, які ще існують способи обходу блокування, а також як зареєструватися через альтернативні ресурси і які бонуси можна за це отримати.

Де знайти робоче дзеркало Мелбет?

Офшорний сайт букмекера Мелбет блокується на території України. Оптимальним вихідом з цієї ситуації стало використання дзеркал, які є повною копією офіційного сайту з ідентичними функціями та дизайном, розміщеною на сторонньому інтернет-ресурсі. Як відбувається вхід на сайт Мелбет.

Заходячи в Мелбет через дзеркало, користувачі можуть отримати повний доступ до Особистого кабінету та робити будь-які дії зі ставками та гральним рахунком. Даний спосіб обходу блокувань дозволяє оператору гарантувати безпеку активним клієнтам, надаючи їм необмежений доступ до безлічі букмекерських послуг.

Сторінка особистих данних на сайті
Форма заповнення особистих даних. Зверніть увагу, що інформація має бути чесною

Альтернативний сайт букмекера потрібен гравцям для безперешкодного укладання парі та швидкого отримання виграшів. Нижче ми розкажемо, де шукати актуальне дзеркало Мелбет.

На спеціалізованих сайтах

Адреси дзеркал букмекера Мелбет публікуються на тематичних форумах та сайтах, що оглядають різні спортивні події та букмекерські пропозиції. На нашому сайті завжди доступне робоче посилання на Мелбет. Оскільки онлайн сервіси офшорних операторів блокуються, дзеркало Melbet може змінитися, тому рекомендуємо зберегти сайт в закладках вашого браузера, щоб швидко знаходити нові посилання.

У соцмережах БК Melbet

Актуальне дзеркало Мелбет доступне на сторінках букмекерської контори у соціальних мережах. Підпишіться на офіційну групу в Телеграм-каналі або Twitter, щоб мати постійний доступ до сайту оператора. Також у соцмережах ви знайдете свіжі промокоди Мелбет.

Сторінка бонусної пропозиції
Особливості отримання бонусу від БК Мелбет

У техпідтримці БК Мелбет

Ви можете скористатися електронною поштою або зателефонувати на гарячу лінію по телефону 442038077601, щоб отримати посилання на дзеркало Мелбет від служби підтримки. Однак відповідь фахівців може трохи затягнутися, якщо на сайті в цей час підвищене навантаження та техпідтримка змушена задовольняти сотні запитів.

Сторінка оформлення зворотного дзвінка
Заповнення форми для отримання зворотного дзвінка від технічної підтримки

У пошуковику за запитом

Робоче дзеркало Мелбет можна знайти за запитом у пошуковому рядку будь-якого зручного браузера. Мінусом цього способу є наявність великої кількості неактуальних і хибних посилань, а також є ризик потрапити на фішинговий сайт. Зверніть увагу, що зараз в мережі діють шахраї, які створюють фальшиві сайти дзеркала. 

Способи обходу блокування

Є й інші способи обходу блокування офіційного сайту БК Мелбет. Найбільш ефективними серед них є:

  • Мобільні додатки. Якщо не вдалося знайти робоче дзеркало для БК Melbet, то гарною заміною будуть програми. Клієнтам БК Мелбет доступні Android та iOS версії. Завантажити їх можна як із офіційного сайту, так і з мобільної версії. Встановлення займає 10-20 секунд. Але після цього гравець завжди зможе авторизуватися та зробити ставку, не боячись, що зв’язок перерветься. Програми ніколи не блокуються.
  • VPN ресурси. Ще один спосіб обійти блокування – скористатися VPN ресурсами – спеціальними програмами та розширеннями для браузерів. Принцип їхньої роботи простий – гравець заходить на сайт під IP іншої країни, і блокування не відбувається. Таким чином гравці зможуть робити ставки, поповнювати рахунок та виводити гроші. Наприклад, можна використовувати CyberGhost, NordVPN або IPVanish.
  • Спеціальні браузери. Коли Мелбет робоче дзеркало недоступне, гравці використовують спеціальні браузери для анонімного входу. Такі анонімайзери доступні безкоштовно і гарантують стабільний зв’язок з сервісом.

Як зареєструватись через дзеркало

Насамперед, дзеркала Мелбет дозволяють гравцям стати новими клієнтами букмекера. На сайті запропоновано кілька способів створення облікового запису:

  • Електронною поштою. Тут потрібно заповнити анкету із зазначенням особистих даних.
  • За телефонним номером із підтвердженням реєстрації за допомогою СМС-коду.
  • В 1 клік, коли логін та пароль генеруються сайтом випадковим чином.

Букмекер пропонує гарантовані бонуси для кожного нового гравця. Читайте детальну статтю про Мелбет реєстрацію.

Бонуси Мелбет

Незалежно від того, через який ресурс ви заходите на сайт БК Мелбет – офіційний сайт, дзеркало, чи мобільну програму – у вас є змога скористатися всіма доступними бонусами букмекера:

  • нарахуваннями за перший депозит;
  • бонусами казино;
  • експресом дня;
  • подарунком до дня народження.

Кожна пропозиція передбачає вигідні умови для користування послугами компанії – додаткові кошти на рахунок, безкоштовні оберти чи фрібети. Будьте завжди в курсі останніх подій та актуальних акцій разом з дзеркалом Мелбет.

Сторінка акцій та бонусів
Перелік актуальних бонусів. Ця сторінка може оновлюватися

Висновки

Використання дзеркал не порушує закону, але приймаючи рішення грати через дзеркало Melbet, не забувайте про можливі ризики. Тому використовуйте наше безпечне посилання на дзеркало Melbet, щоб не потрапити на гачок до шахраїв. Якщо ви не бажаєте використовувати дзеркала, можна застосувати альтернативні способи обходу блокувань, наприклад, встановити VPN-програму або завантажити програму Мелбет. Дзеркало – це доступ до всіх можливостей БК Melbet: реєстрації, бонусів та ставок на спорт.

Відповіді на питання

Який найпростіший спосіб знайти дзеркало Мелбет?

Найпростіший спосіб знайти дзеркало – перейти за нашим посиланням. Тут ви можете бути впевнені, що потрапите на сайт букмекера, а не на шахрайський сайт. Переходьте на офіційний сайт Melbet всього за один клік.

Чи потрібно заново реєструватись у дзеркалі?

Реєструватись через дзеркало треба тільки новим користувачам, які ще не мають облікового запису. Якщо ви вже діючий клієнт контори Melbet, то знайшовши посилання на дзеркало достатньо тільки ввести логін і пароль свого акаунту.

Анастасія Перекупко

Автор: Перекупко Анастасія

Займаюся беттінгом понад три роки. Безпосередньо працювала з кількома українськими букмекерськими конторами та знайома з усіма аспектами їхньої роботи. Якщо у вас є питання стосовно ставок на спорт, я з радістю допоможу.

Залишити відповідь