in

Ставки з перевагою в букмекерських конторах

Ставки з перевагою, або валуї – це парі на недооцінену букмекером подію, яке може принести реальний дохід беттору. Гра з такими ставками є популярною стратегією серед бетторів. Валуї можна знайти в кожній букмекерській конторі, зокрема в ГГБет, Вбет та Фавбет, виконавши розрахунки за готовою формулою.

Ми розкажемо про особливості ставок з перевагою, чому вони виникають і як можуть стати корисними. Опишемо, як можна знайти валуї, надамо формули для розрахунків та наведемо реальні приклади в українських букмекерських конторах. Відповімо в кінці на поширені запитання щодо укладання парі з перевагою.

Особливості ставок з перевагою

В БК є вигідними ставки з перевагою. Нею може стати будь-яке парі, що відповідає наступній умові: коефіцієнт букмекера на подію має бути вищим, ніж її реальна ймовірність. Такі умови виникають через помилку букмекерської контори, або через прогрузи тощо.

Щоб знайти ставку з перевагою, спершу проведіть аналіз матчу. На основі зібраної інформації дайте власну оцінку ймовірності настання певної події. Далі скористайтеся наступною формулою розрахунку:

Р х К > 1

При цьому, Р – це ймовірність настання події за вашою оцінкою, а К – коефіцієнт букмекера.

Якщо ви отримаєте значення, більше за одиницю, то це ставка з перевагою. Ви також можете порівнювати коефіцієнти на однакові події в різних українських букмекерських конторах, щоб знаходити парі з кращим валуєм.

Приклад. Розглянемо тенісний матч Франческо Пассаро – Нуно Боргеш у букмекерській конторі Фавбет. Згідно з коефіцієнтами, букмекер оцінює перемогу Боргеша у 63%, а Пассаро у 37%. Однак, ви провели власний прематчевий аналіз та визначили, що ймовірність перемоги Пассаро 50%. Тоді оцінюється валуйність даної ставки:

50% х 2.60 = 1,3

Оскільки 1,3 більше 1, ви знайшли валуй і можете спробувати скористатися ним. Це спрацює лише в тому разі, якщо ви правильно оцінили шанси на перемогу Пассаро. Коли в результаті аналізу ви визначили, що шанси на перемогу Пассаро нижчі за 37%, які вказав букмекер, то ставка не має реальної цінності та не має сенсу її робити.

Коефіцієнти на тенісний матч у Фавбет
Коефіцієнти на тенісний матч Франческо Пассаро – Нуно Боргеш у Фавбет

Відзначимо, що букмекери знають про такі ситуації, тому не запропонують коефіцієнти вищі, або відповідні до реальної ймовірності настання події. Навіть на таких парі букмекерська контора завжди заробляє.

Наприклад, букмекер отримав по 1000 грн ставок на Франческо Пассаро та 2000 на Нуно Боргеша. Загалом це 3000 грн. Коефіцієнт на Пассаро 2.60. Припустимо, що Пассаро все-таки виграв матч. БК розраховує ставки та виплачує 2.6 х 1000 = 2 600 грн бетторам, що поставили на Пассаро. Тоді 400 все одно залишається букмекеру.

Сума, яку забрав букмекер, називається маржею. Так букмекерська контора може заробляти, занижуючи реальну цінність ставок.

Ставки з перевагою дозволяють вигравати на довгій дистанції, однак вимагають гарної підготовки. Для оцінки валуя вам не обов’язково проводити всі розрахунки вручну. Ви можете скористатися спеціальними сервісами. Наприклад, калькулятором валуйних ставок на нашому сайті.

Калькулятор валуйних ставок у Newstavka
Калькулятор валуйних парі на сайті Newstavka

Причини виникнення ставок з перевагою

  • Помилка букмекера. Визначенням коефіцієнтів для букмекерських контор займаються експерти, тому ймовірність виникнення помилок мінімальна. Однак, за певних умов оцінка події дійсно може бути помилковою і коефіцієнт буде завищеним.
  • Повільна реакція БК на нові дані. Таке нерідко стається в невеликих букмекерських конторах. При появі нових обставин букмекер не встигає змінити коефіцієнти й у бетторів є можливість поставити на вигідніших умовах.
  • Неправильно сформовані лінії. Таке часто трапляється в невеликих лігах.Тож варто відслідковувати валуї в непопулярних матчах.
  • Прогруз. Гравці можуть самостійно створити валуйну ситуацію, якщо роблять невиправдані ставки. Наприклад, беттори не враховують травму гравця, або мотивацію та форму команди. Тоді при великій кількості ставок відбувається прогруз і коефіцієнти штучно змінюються.

Поширені запитання

За якими стратегіями можна ставити на валуї?

Основна стратегія полягає у грамотній оцінці події. Вам необхідно навчитися виконувати аналіз самостійно, або користуватися спеціальними сервісами.

Як заробляти на ставках з перевагою на дистанції?

Ваша мета – знайти парі, при створенні якого букмекер припустився помилки, а букмекерські контори рідко пропонують дійсно хороші завищені коефіцієнти. До того ж, ви повинні вміти правильно оцінювати події. Тому заробляти на дистанції досить складно, хоча й можливо.

Чи дозволені ставки з перевагою в букмекерських конторах?

Зазвичай, в правилах пряма заборона не прописується. Однак щороку пошук валуїв ускладнюється – букмекери оперативно вносять корективи у коефіцієнти та рідко помиляються.

Avatar photo

Автор: Лея Винник

Досліджую тему азартних ігор більше 4 років. Особливу увагу приділяю казино. Пишу статті, щоб допомогти гравцям уникнути шахрайства та отримати задоволення від ігор.

Залишити відповідь