in

Ставки на П1П1 в українських БК

П1П1 – це одночасна ставка на перемогу команди господарів у першому таймі і в матчі загалом. Робити прогноз на тайм/матч непросто, однак ставка достатньо популярна в українських букмекерських конторах. Особливо вигідно укладати таке парі на фаворита. 

Ми розкажемо, як роблять ставки на П1П1, наведемо приклади. Дамо поради щодо вибору команди та укладання парі. Розповімо про особливості аналізу матчу та команди перед ставкою П1П1 в українських букмекерських конторах. Оцінимо переваги та недоліки парі на тайм/матч, а також відповімо на поширені запитання гравців в кінці статті.

Особливості ставки на тайм/матч

Парі на тайм\матч враховує дві умови – на результат окремого тайму та на результат всього матчу. В БК використовуються такі позначки:

  • П – перемога.
  • Н, або Х – нічия.
  • 1, або 2 – команда, на яку укладається парі.

Ставка на тайм/матч – це комбінація двох позначок. Завжди перша буква означає результат у першому таймі, а друга – у матчі. 

Можливі такі варіанти:

  • П1П1, або П2П2 – повна перемога господарів або гостей у першому таймі та матчі.
  • П1П2, чи П2П1 – в першому таймі перемогла одна команда, а матч виграла інша.
  • П1Н, або П2Н – до перерви господарі або гості перемагають, але матч закінчується нічиєю.
  • НН, чи ХХ – нічия була до перерви та в кінці гри.
Варіанти парі на тайм/матч у БК
Всі варіанти парі на тайм/матч у БК Фавбет

Парі на тайм/матч пропонується на різні види спорту. Наприклад, у хокеї враховується два періоди та загальний результат гри.

Що таке П1П1

Укладаючи парі на П1П1, ви ставите на перемогу господарів до перерви та у матчі. Дана ставка програє у двох випадках: господарі програли в першому таймі, але перемогли у грі, чи навпаки. Окремий результат у другій половині гри взагалі не враховується.

П1П1 у БК Фавбет
П1П1 у букмекерській конторі Фавбет

Приклад

Розглянемо матч з футболу ФК Колос Ковалівка – Зоря Луганськ у БК Вбет. Замість спеціальних позначок вказується назва команди-переможця у першій половині та в матчі, або нічия. 

Так, якщо ви ставите П1П1, то прогнозуєте повну перемогу ФК Колос Ковалівка. Коефіцієнт 4.5 при ставці 100 грн. Якщо ваша ставка спрацює, ви отримаєте 4.5 х 100 = 450 грн.

Якщо ФК Колос програє в першій половині, або в матчі, ви втратите парі. Повернення для П1П1 не пропонується.

Парі на П1П1 БК Вбет
Парі на результати першої половини гри та всього матчу у БК Вбет

Аналіз команд для парі на тайм/матч

Найперспективнішою є ставка на гру фаворита проти аутсайдера. Для П1П1 очевидним фаворитом має бути команда господарів. Це чудовий спосіб отримати кращий коефіцієнт за перемогу фаворита.

Ставка буде більш перспективною, якщо на чисту перемогу пропонується коефіцієнт 1.10 – 1.50 при високій форі. Завдяки парі П1П1 ви зможете покращити коефіцієнт на 0,4+. 

Наприклад, на перемогу ФК Колос Ковалівка у матчі з Зорею Луганськом коефіцієнт складає 3.19. П1П1 4.50. Отже, різниця коефіцієнтів 0,31.

Важливо при аналізі враховувати підготовленість та форму команди. Ставка на перемогу господарів є виправданою, якщо команда має більше 70% перемог за поточний сезон і в цілому показує хороші успіхи. Таке парі також може спрацювати для команди з сильними атакуючими гравцями, які часто володіють м’ячем.

Переваги та недоліки

Завдяки ставці П1П1 ви можете виграти значну суму через високі коефіцієнти. Особливо вони характерні для гри, де складно визначити очевидного фаворита та аутсайдера.

Недоліком парі є необхідність правильного прогнозу одразу на дві події. Щоб ставка повністю пройшла, необхідно не просто виконати аналіз статистичних даних, а й продумати можливий сценарій матчу.

Очевидним є варіант ставити на господарів, що одночасно виступають фаворитами у даній грі. Сильна команда може забити необхідну кількість голів, щоб відірватись від суперників, а в подальшому утримувати лідерство. Але може бути, що фаворити гратимуть більш агресивно саме в другій половині, а в перший вийде програш чи нічия. Якщо гості-аутсайдери не набагато слабші за фаворита-господаря, то можуть забити м’яч та утримувати оборону в подальшому.

Тож, основний недолік – це складність при прогнозуванні результатів матчу навіть за наявності статистичної інформації.

Поширені запитання

Ставка на тайм/матч це парі на переможця в двох таймах?

Ні. При ставці на переможця в обох таймах команда має перемогти до та після перерви, тобто вести впродовж всієї гри без врахування додаткового часу. Ставлячи на тайм/матч, ви не програєте, якщо в другій половині обрана команда програє, або зіграє в нічию.

В яких БК українці можуть ставити на П1П1?

Ми рекомендуємо обирати лише легальні українські букмекерські контори. Поставити на перемогу господарів в першій половині гри та в матчі можна у Фавбет та Вбет. Парі доступне для всіх футбольних матчів та в інших дисциплінах. В БК ГГБет розпис обмежений, тож пропонуються лише основні ставки.

Ставки на П1П1 краще робити в прематчі чи Лайві?

Певні переваги та недоліки є в кожному випадку. Ви можете створити парі в прематчі, а потім підстрахувати його в Лайві. Ставлячи в Лайві, ви можете краще аналізувати ситуацію, однак коефіцієнти можуть бути нижчими, ніж у прематчі.

Avatar photo

Автор: Лея Винник

Досліджую тему азартних ігор більше 4 років. Особливу увагу приділяю казино. Пишу статті, щоб допомогти гравцям уникнути шахрайства та отримати задоволення від ігор.

Залишити відповідь