in

Ставка азіатський гандикап у БК

Азіатський гандикап – це парі на перевагу команди з четвертним значенням х.75, або х.25. Така ставка умовно розділяється на дві частини, що дозволяє отримати більший виграш, а за певних умов повернути частину ставки. Азіатський гандикап популярний в українських БК у футболі, хокеї, тенісі та в інших видах спорту.

Ми розкажемо, які значення може мати азіатський гандикап, як розраховуються парі зі значеннями х.75 та х.25. Наведемо приклади ставок на азіатську фору у букмекерських конторах України. Оцінимо переваги таких парі, дамо стратегії гри та поради новачкам.

Особливості азіатського гандикапу

Коли ви робите ставку на азіатську фору, то додаєте чи віднімаєте від кінцевого рахунку матчу певну кількість голів, шайб, жовтих карток тощо. Укладати таке парі на нічию неможливо.

Значення переваги завжди записується у вигляді х.25 та х.75. Тобто, кінцевим показником можуть бути 0.25, 1.75, 2.25 тощо. Показники записуються зі знаком +, або -. Плюсова фора означає, що команда має перевагу і повинна її втримати для проходу парі. При мінусовому гандикапі команда відстає і для проходу ставки має наздогнати суперника.

Позначення азіатської фори в БК
Позначення азіатської фори в БК Фавбет

Розподіл ставки

При азіатському гандикапі ви однією ставкою прогнозуєте два результати. Якщо значення 1.75, то ви прогнозуєте фору 1.5 та 2. Тобто, будуть такі результати:

  • Програш на 1 м’яч – ваша повна перемога.
  • Програш на 2 м’ячі – вам повертають оплату за одну частину та нараховують виграш за другу.
  • Програш на 3 м’ячі – ваша ставка програла.

Приклад. Розглянемо футбольний матч Реал Бетіс – Альмерія в БК Фавбет. Ви зробили ставку 100 грн на фору +3.75 для Альмерії з коефіцієнтом 1.06. Отже, ставка розділилася на 50 грн для Ф2 (+3.5) й 50 грн для Ф2 (+4).

Варіанти розрахунку:

  • При програші на 3 голи ви отримаєте виграш 50 х 1.06 х 2 = 106 грн
  • Якщо Альмерія програє на 4 м’ячі, вам повернуть 50 грн та нарахують виграш 53 грн. Загалом ви отримаєте 156 грн.
  • Якщо команда пропустить 5+ голів, ви програєте парі.
Азіатська фора на матч Реал Бетіс – Альмерія в БК Фавбет
Футбольний матч Реал Бетіс – Альмерія в БК Фавбет

Якщо ви ставите на фору 1.25, розподіл відбувається на фору 1 та 1.5. Отже, ви виграєте при нічиїй або перемозі обраної команди. При програші на 1 гол 50% ставки вам повернуть, а 50% будуть втрачені. Якщо команда програє на 2+ голи, ви теж програєте.

Приклад. Розглянемо матч Зоря Луганськ – ФК Верес Рівне у букмекерській конторі Вбет. Ви ставите 100 грн на фору голів 1.25 з коефіцієнтом 1.38 для клубу Верес. Розрахунки такі:

  • Якщо ФК Верес перемагає, або матч закінчується нічиєю, ви виграєте 50 х 1.38 х 2 = 138 грн.
  • Якщо ФК Верес програв на 1 м’яч, ви отримаєте назад 50 грн.
  • Якщо програш 2+ голи, ви втрачаєте ставку.
Азіатська фора у БК Вбет на футбольний матч
Футбольний матч Зоря Луганськ – ФК Верес Рівне у БК Вбет

Стратегії та поради

Спеціальних стратегій для таких парі немає. Однак, є правила та рекомендації, що допомагають бетторам ставити вигідніше та результативніше. Наприклад, плюсовий гандикап обирають для андердога, а мінусовий – для фаворита. Перед укладанням парі виконайте розрахунки, щоб переконатися в його перспективності та щоб правильно розподілити банкрол.

Гандикап можна використовувати як страховку від забиття гола на останніх хвилинах гри. Це доречно, якщо рахунок рівний.

Підстраховка можлива і завдяки умові повернення 50% від ставки. Однак, повний програш також не виключений. Для мінімізації втрат укладайте парі на перемогу та програш приблизно на однакові суми.

Головною задачею беттора є проведення прематчевого аналізу. Його можна виконати у букмекерській конторі, відкривши статистику на команду. Для визначення фаворита та андердога врахуйте середню кількість забитих голів, а також положення команд у турнірній таблиці. Використовуйте додаткові інформаційні джерела, щоб врахувати усі деталі, які можуть вплинути на результат гри.

Висновки

Парі на азіатський гандикап є в українських БК Вбет та Фавбет, зокрема на футбол та хокей. Завдяки такій ставці ви маєте шанс мінімізувати втрати і повернути собі 50% від суми, якщо прогноз був вірним на половину. Розрахунки ставок не прості, але ви можете скористатися онлайн-калькуляторами. Тож, такі парі цілком підходять для новачків.

Як і в будь-яких ставках необхідно проаналізувати матчі, щоб обрати підходящу команду. Також покращенню результативності парі сприяє використання стратегій та дотримання порад, викладених у статті.

Поширені запитання

В чому відмінність азіатського гандикапу від європейського?

В європейському варіанті можна ставити на нічию, а показниками стають лише цілі числа. Також не існує умови повернення такого парі, лише програш чи виграш.

Які особливості ставок у Лайві?

При ставці на азіатський гандикап в Лайві зазвичай враховуються голи, що були забиті після укладання парі. Наприклад, ви зробили ставку, коли рахунок був 1:2, а в кінці матчу на табло було 4:3. Розрахунок парі буде виконано на рахунок 3:1.

В яких спортивних дисциплінах є ставки на азіатський гандикап?

Найчастіше такі парі укладаються на футбольні та хокейні матчі. Це ігри, де кожен гол або шайба можуть стати вирішальними. Та ставити на азіатську фору також можна у тенісі, баскетболі, бейсболі тощо.

Avatar photo

Автор: Лея Винник

Досліджую тему азартних ігор більше 4 років. Особливу увагу приділяю казино. Пишу статті, щоб допомогти гравцям уникнути шахрайства та отримати задоволення від ігор.

Залишити відповідь