in

Як ставити на Аутрайт у БК

Аутрайт – це довгострокове парі на результат турніру, або на важливу соціальну подію. Зокрема, можна ставити на переможця турніру, кращого бомбардира, на результати виборів тощо. Переважно на аутрайт ставлять у прематчі. В українських букмекерських конторах вибір ставок на такі події обмежений. 

Ми розкажемо, чим аутрайт відрізняється від інших видів парі. Підкажемо, в яких турнірах такі ставки будуть найбільш перспективними. Дамо поради, як обирати команду чи гравця для укладання парі на аутрайт, а також відповімо на важливі запитання щодо ставок на аутрайт в українських букмекерських конторах.

Що таке аутрайт

Особливість аутрайту в тому, що це парі на результат подій глобального значення. У футболі це переможець Ліги Чемпіонів, в НХЛ це новий власник кубку Стенлі, в політиці – переможець виборів тощо.

Аутрайти на політичні події
Аутрайти на політичні події в БК Вбет

Ставки у прематчі починають приймати до початку змагання. Але парі у Лайві теж можливі. Варто відзначити, що ближче до розв’язки коефіцієнти значно знижуються.

При аутрайті також є фаворити та аутсайдери. Тобто, одна команда має значно більше шансів на перемогу, ніж її суперник. Відповідно, на перемогу фаворита коефіцієнти завжди будуть значно нижчими.

Різновиди парі

 • Перемога в турнірі національного, європейського, або світового рівня.
 • Вихід команди у плей-офф, прохід у зону медалей тощо.
 • Перехід команди у вищу або нижчу лігу, виліт з дивізіону.
 • Перехід гравців до інших команд.
 • Визначення найгрубішого гравця, кращого бомбардира тощо.
 • Ставка на звільнення тренера.
Приклади аутрайту
Приклади аутрайту в БК Фавбет

Вибір матчів для аутрайту

Які матчі не підходять:

 • НБА та НХЛ – не надто вигідні ліги для аутрайту на кінцевого переможця. В цих лігах зазвичай кілька фаворитів з однаковими шансами на перемогу. Тут важко спрогнозувати переможця, а якщо ставити на кількох претендентів, навряд отримаєте прибуток.
 • Тенісні чемпіонати – на очевидних фаворитів пропонують надто низькі коефіцієнти, що не цікаво з точки зору вигідності.
 • Топові першості по футболу – часто прослідковується домінування конкретних команд. Їх перемога оцінюється низько і навіть в експресі отримати прибуток неможливо. Та й програші в цих команд також бувають.

Можна зробити висновок, що не вигідно ставити на кінцеве чемпіонство. В тому числі через можливі травми та інші деструктивні події, що на довгій дистанції можуть завадити перемозі фаворита.

Коли аутрайт може бути вигідним:

 • ІТ футболістів в національних чемпіонатах – обирайте гравців із сильних команд, претендентів на звання кращого бомбардира. Також підійдуть команди, недооцінені букмекером. Тотал буде невисоким, але ви матимете більше шансів на прохід ставки. Такий аутрайт може бути розрахований задовго до завершення сезону.
Індивідуальний тотал голів для гравця
ІТ голів для гравця
 • Літні футбольні змагання, зокрема чемпіонати Світу та Європи – можна легко знайти інформацію та статистику на гравців та їх національні збірні. Також відомо, в якій формі гравці. Це значно полегшує аналітику. До того ж, у букмекерів гарний розпис на такі змагання. Найперспективнішими вважаються парі на забиті та пропущені м’ячі та вихід чи не вихід із групи.
 • Кубок Америки та Молодіжні європейські турніри – хоча й трапляються сенсації, в таких змаганнях виступають популярні футболісти, на яких можна знайти статистику.

Отже, парі на результати турнірів з футболу можуть бути вигідними. Головне правильно підібрати чемпіонат на рівні збірних.

Як ставити

Аутрайт може добре спрацювати для недооціненого учасника, особливо якщо про нього мало інформації. Тоді букмекери пропонують вищі коефіцієнти та ви маєте непоганий шанс виграти. Ставити на фаворита зазвичай не вигідно через низькі коефіцієнти.

Краще укладати такі парі ординарами. Великі експреси абсолютно недоречні, адже вгадати одразу кількох переможців турнірів практично неможливо. Звісно, можна ставити на очевидних фаворитів та завдяки експресу підняти коефіцієнт. Та все одно більше двох результатів додавати не варто через низькі шанси проходу. Кращим варіантом для парі на кількох переможців буде система.

Аутрайт – довгострокова ставка. Тож доведеться змиритися з довгим очікуванням її результатів залежно від того, коли ви укладаєте парі. В деяких БК ви можете скористатися можливістю викупити парі. Наприклад, це доречно, якщо фаворит має проблеми на дистанції, які можуть суттєво вплинути на його результативність.

Поширені запитання

Як укласти парі на результат турніру з футболу?

Знайдіть в лінії категорію Результати, або Переможець турніру. Виберіть чемпіонат та зробіть ставку на переможця, додавши її в купон та вказавши суму.

В яких українських БК є аутрайт?

В букмекерських конторах України невеликий вибір підходящих подій. Але ви можете укладати такі парі у Фавбет, Вбет, ГГБет.

Чи вигідно ставити на аутрайт?

Такі парі можуть бути ефективними, однак вони складні. Досить складно передбачити переможця у довгостроковій перспективі. Попередньо треба спрогнозувати багато подій – можливу зміну складу тренерів, травми гравців, невдалі періоди для команди тощо.

Avatar photo

Автор: Лея Винник

Досліджую тему азартних ігор більше 4 років. Особливу увагу приділяю казино. Пишу статті, щоб допомогти гравцям уникнути шахрайства та отримати задоволення від ігор.

Залишити відповідь