in

Ставка антиекспрес у БК

Антиекспрес – це парі, протилежне експресу. Тобто, ви виграєте, якщо хоча б одна із доданих подій не зіграє. Антиекспрес трохи складніше розрахувати, ніж експрес. Це відносно новий різновид ставок, який ще не представлений в українських букмекерських конторах ГГБет, Вбет та Фавбет

Ми розкажемо, які особливості характерні для ставки антиекспрес. Опишемо позитивні та негативні сторони такого парі. Надамо формули для розрахунку ставки та підкажемо, за яких умов ви виграєте або програєте. Зробимо висновки щодо вигідності такого парі та в кінці дамо відповіді на поширені запитання користувачів.

Що таке антиекспрес у букмекерських конторах

Антиекспресом називається ставка, що працює протилежно у порівнянні зі ставкою експрес. Так, експрес включає парі на дві чи більше не пов’язаних між собою події. При додаванні в експрес коефіцієнти перемножуються. Ви виграєте, якщо всі ставки спрацюють. Винятком є фора та інші варіанти парі, де можливе повернення. Тоді ви отримаєте виграш за правильно спрогнозовані події за винятком поверненої ставки.

Експрес в БК Фавбет
Розрахунок експресу в БК Фавбет

При антиекспресі ви також можете скомбінувати 2+ події, що не пов’язані між собою. Однак, для виграшу мінімум одне парі має виявитись програшним. Розрахунок виграшу також відбувається зворотним чином.

Антиекспрес – це цікавий сучасний різновид парі. Це єдиний вид ставок, де ви перемагаєте за рахунок неправильних прогнозів. Однак, до створення такого парі варто ставитись з відповідальністю, інакше є ризик швидко втратити банкрол.

Як розраховується ставка

Розглянемо парі на 3 події у БК Вбет з такими коефіцієнтами:

 • Нічия у грі ФК Шахтар Донецьк – Динамо Київ – 3.60.
 • Нічия у матчі ФК Олександрія – ФК Дніпро-1 – 3.69.
 • Нічия у грі Ворскла Полтава – ФК Минай – 3.76.

Розрахунки наступні:

 • Коефіцієнт експреса: 3.60 х 3.69 х 3.76 = 49,9.
 • Ймовірність проходу: 100 / 49.9 = 2.00.
 • Коефіцієнт антиекспреса: 100 / (100 – 2.00) = 1.02.
Вибір подій для ставки антиекспрес
Вибір подій для антиекспреса

Щоб отримати більший коефіцієнт, додайте ставку з можливим поверненням. При цьому коефіцієнт експреса буде меншим. Та все ж, для перемоги антиекспреса повернення мало, потрібен хоча б один програш.

Ставки на азіатську фору дозволяють повернути частину поставленої суми
Ставки на азіатську фору включають можливість повернення частини поставленої суми

Умови виграшу та програшу 

 • 1 прогноз помилковий – ви отримаєте мінімальний виграш.
 • Всі результати спрогнозовані вірно – ви повністю програли.
 • 1 прогноз помилковий, на одну подію ви отримали повернення – ви виграєте з більшим коефіцієнтом.
 • Повернено 2 з 3 парі – ви переможете, якщо останній результат не вгаданий.
 • Повернення двох ставок, 1 прогноз вірний – ви програєте.
 • Повернення за всіма парі – ви забираєте поставлені гроші.

Переваги та недоліки

Відзначимо, що антиекспрес не набагато вигідніший за інші види парі у букмекерських конторах. Буде помилкою просто додати які-небудь парі та розраховувати, що ви виграєте. Антиекспрес має особливості, що роблять його навіть менш вигідним.

Основною перевагою вважається те, що не доводиться боятися програшу, адже він буде вашою перемогою. Також ви маєте шанс покращити коефіцієнт, якщо додасте лише 2 події.

Основні недоліки:

 • До маржі БК додається ще невеликий відсоток.
 • Для високого коефіцієнта треба обирати події, де є велика ймовірність виграти.
 • В довгостроковому періоді можна вийти в мінус через низький загальний коефіцієнт.

Поширені запитання

Яка маржа для антиекспресу?

При такому парі маржа залишається такою ж, як при інших варіантах ставок. Пропонуємо скористатися калькулятором маржі букмекера на нашому сайті.

Як додати парі в антиекспрес?

Переконайтесь, що у вашій БК пропонується така ставка та додайте її в купон. Додайте мінімум дві події. Вкажіть ставку та підтвердіть оплату.

Чи можна підстрахуватися, роблячи ставку на антиекспрес у БК?

Так. Укладіть кілька парі на один ігровий день та 1-2 на другий. Якщо за перший день ви виграли, то поставте на зворотні результати. Ви не отримаєте прибутку, але зможете повернути трохи грошей.

Avatar photo

Автор: Лея Винник

Досліджую тему азартних ігор більше 4 років. Особливу увагу приділяю казино. Пишу статті, щоб допомогти гравцям уникнути шахрайства та отримати задоволення від ігор.

Залишити відповідь