in

Народний рейтинг букмекерських контор

Найкращий рейтинг букмекерів України — який формують гравці. Проголосуйте за букмекерську контору, яка вам подобається найбільше: у якій ви робили ставки на спорт, чи грали у автоматах або казино. Ми не впливаємо на розподілення місць у народному рейтингу букмекерських контор України.

Голосуйте за або проти букмекера. Щоб проголосувати, виберіть палець угору, або палець донизу – рейтинг миттєво сміниться. За кожну букмекерську контору ви можете віддати один голос.

Коментуйте кожну букмекерську контору – це можна зробити без реєстрації. Ми не модеруємо коментарі, але просимо обійтись без образ. Найкращі арументи – це факти.

Дивіться також рейтинг букмекерів за версією редакції Нової ставки.

#3 Bet365

bet365

Bet365 – компанія з Англії, яка приймає ставки на спорт та займається азартними іграми в онлайні. Компанія з'явилась у 2000 році, а почала працювати онлайн у 2001 році.

2 Рівень
Upvote Downvote

Сподобалось?

14 Рівень
Upvote Downvote
Легенда

Написав Сергій Шаповалов

Спортивний редактор, у беттінгу більше 5 років. Знаю всі нюанси роботи букмекерських контор, у яких можуть грати українці. Моя мета роботи над newstavka.com.ua – допомогти гравцям приймати виважені рішення у ставках на спорт та зважати на підводні камені, які можуть розкладати букмекерські контори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2018 08 20 52067 1534763976. large – newstavka.com.ua

Найбільш незвичайні види спорту у світі: топ-8

Serie A

Італійська Серія А