in

Вінісіус забув про Nike і грав у чорних бутсах

Нападник «Реалу» Вінісіус Жуніор у матчі проти «Валенсії» поводив себе дивно: у першому таймі грав у чорних бутсах без логотипу Nike, а у перерві змінив їх на звичні бутси. 

Як повідомляє бразильська газета O Globo, раніше футболіст хотів розірвати контракт з Nike і підписати договір з іншим брендом. Згідно з інформацією Marca, Puma має найкращі шанси підписати нападника.

Вінісіус носить Nike з 13 років. Ця марка була відповідальною за надання йому взуття. Близько місяця тому O Globo заявила, що форвард «Реала» хоче припинити спонсорство з Nike. І, здається, він цього досяг.

У своїй останній грі проти «Валенсії» Вінісіус вийшов на поле в чорних бутсах. Не було навіть сліду від логотипу компанії, яка донедавна його спонсорувала. Він грав у звичайних бутсах без жодних відмінних рис. Під час перерви Вінісіус взув свої звичайні бутси, але про розрив з Nike вже заговорили в мережі.

За даними Marca, команда Вінісіуса стверджує, що угода з даним брендом вже розірвана, хоча вона діяла до 2028 року. Гравець буде шукати іншого спонсора, але поки не поспішає. Колишній гравець «Фламенго» також має угоди з EA Sports, Vivo, Casas Bahia, BetNacional, OneFootball, JetEngage, Golden Concept, Royaltiz і Pepsi.

Puma, як стверджує іспанська газета, буде найкращим брендом, який забезпечить бразильського форварда одягом та бутсами. У будь-якому випадку, нічого не було підписано, тому що футболіст та його агент не хочуть поспішати, а чекають, поки Вінісіус стане ще більш відомим.

Дивіться наш огляд футбольних бутс Puma Ultra 1.4.

Михайло Пономарьов

Автор: Михайло Пономарьов

Експерт у сфері ставок та спорту з багаторічним досвідом у галузі, починаючи з наземних кас букмекерських контор. Колишній спортсмен, завдяки чому глибше розумію тонкощі спортивних змагань, що дозволяє робити обґрунтовані прогнози та ставки. Володію високим рівнем знань про букмекерські контори та стратегії ставок.

Залишити відповідь