in

УЄФА розглядає дискваліфікацію Беллінгема за непристойне святкування голу

Європейський футбольний союз (УЄФА) розпочав розслідування щодо можливої дискваліфікації зірки збірної Англії Джуда Беллінгема через його святкування голу у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 проти Словаччини.

21-річний півзахисник врятував команду від вильоту з турніру, забивши вирішальний гол у додатковий час. Однак його радість від забитого м’яча може обернутися серйозними наслідками.

Під час святкування Беллінгем зробив жест, який міг здатись непристойним. Футболіст рухав рукою від обличчя до паху, а потім зробив кілька рухів вперед і назад. Цей жест викликав бурхливу реакцію в соціальних мережах та привернув увагу офіційних осіб УЄФА.

Сам Беллінгем пояснив свої дії як «внутрішній жарт», спрямований на друзів, які були присутні на матчі. У своєму пості в соціальній мережі X він написав:

Це був жест, спрямований на близьких друзів, які були на грі. Нічого, крім поваги до того, як грала сьогодні команда Словаччини

Джуд Беллінгем

Незважаючи на пояснення гравця, УЄФА оголосив про початок дисциплінарного розслідування. У заяві організації йдеться:

Інспектор з етики та дисципліни проведе дисциплінарне розслідування щодо можливого порушення основних правил пристойної поведінки гравцем збірної Англії Джудом Беллінгемом

Якщо УЄФА визнає жест Беллінгема неприйнятним, футболісту загрожує дискваліфікація на один матч. Це означає, що він може пропустити чвертьфінальну гру проти Швейцарії, яка відбудеться в суботу в Дюссельдорфі.

Відсутність Беллінгема, який забив два з чотирьох голів Англії на цьому турнірі, може стати серйозним ударом для команди Гарета Саутгейта. Рішення УЄФА очікується найближчими днями.

Нагадаємо, що стало відомо навіщо Джуд Беллінгем та інші футболісти роблять дірки у гетрах.

Фото: twitter.com/BellinghamJude

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь