in

Сидорчук розкрив слабкі місця бельгійської збірної

Напередодні вирішального матчу Євро-2024 між Україною та Бельгією, півзахисник української збірної Сергій Сидорчук поділився своїм баченням сильних та слабких сторін суперника.

Особливу увагу Сидорчук приділив потенційним вразливостям бельгійської команди.

Бельгія дуже сильна в атаці, але у них є певні проблеми в захисті. Ми можемо це використати

розповів Сергій Сидорчук

Півзахисник Вестерло підкреслив, що бельгійська збірна складається з гравців світового класу, особливо виділивши Кевіна Де Брюйне як найнебезпечнішого футболіста. Сидорчук також відзначив інших гравців, зокрема Лукаку, Доку, Тілеманса, Онану та Тросара, підкресливши високий рівень всієї бельгійської команди.

Головний тренер збірної України Сергій Ребров також висловився щодо майбутнього матчу. Він визнав силу бельгійської команди, але наголосив на тому, що у футболі все можливо. Ребров підкреслив важливість правильної стратегії та зосередженості на грі.

Тренер наголосив на важливості правильного балансу між атакою та захистом. Він зазначив, що кожен гравець повинен розуміти свою роль і вміти як захищатися, так і атакувати.

Матч у групі E має велике значення не лише для турнірної таблиці, але й для українських вболівальників. Сидорчук підкреслив важливість кожної гри для українців та команди.

Щодо стану команди, Ребров повідомив, що захисник Віталій Миколенко тренується зі збірною вже кілька днів, а рішення щодо участі Віктора Циганкова буде прийнято після вечірнього тренування.

Нападник збірної Бельгії Додо Лукебакіо розповів про тактичні вподобання тренера Доменіко Тедеско, який віддає перевагу домінуючому футболу та прагне до повного контролю над грою.

Фото: kvcwesterlo.be

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь