in

Сопко: Румунія ретельно вивчила слабкі місця українців і скористалася ними

Збірна України зазнала розгромної поразки у стартовому матчі Євро-2024 проти збірної Румунії з рахунком 0:3.

Футбольний експерт Олександр Сопко розкритикував гру збірної в інтерв’ю Footboom, вказавши на низку проблем, які призвели до такого невтішного результату. 

За його словами, деякі футболісти виявилися неготовими витримати інтенсивність та напругу турніру такого рівня. Психологічно їм це виявилося не під силу, і по ходу гри вони почали «пливти». Сопко наголосив, що долю матчу вирішила не різниця в класі команд, а саме проблеми в обороні українців. Окрім Забарного, у збірної немає захисників, які б відповідали рівню Євро. Оборонці допускали фатальні помилки, обрізки та несвоєчасні рішення.

Румуни добре нас вивчили – як працюють зв’язки, наприклад, Циганков – Довбик, як їх зруйнувати, як завадити діям Мудрика та Судакова. Збірна Румунії чітко бачила наші недоліки, що вони в першу чергу в обороні

Олександр Сопко

Румунія вміло скористалася недоліками українців у захисті. Сопко навів приклади двох голів, які стали результатом грубих обрізок Матвієнка та Коноплі. Крім того, за словами експерта, румуни ретельно проаналізували гру збірної України та знайшли способи нейтралізувати лідерів команди Мудрика та Судакова. Окрім проблем у захисті, Сопко відзначив невпевнену гру воротаря Андрія Луніна у цьому матчі, що також посприяло перемозі Румунії.  

Експерт наголосив, що тренерам збірної доведеться серйозно попрацювати над усуненням виявлених недоліків. Необхідно виправляти системні помилки в обороні. Сопко висловив сподівання, що досвідчені гравці збірної візьмуть на себе відповідальність та скажуть вагоме слово у підтримці команди. За його словами, для футболістів збірної настав момент істини – кожен має довести, що він справді фігура та гравець найвищого рівня.

Фото: Виктор Перегняк, Footboom

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь