in

Ребров: Гра в Німеччині для збірної України завжди відчувається як вдома

Головний тренер збірної України Сергій Ребров та захисник команди Ілля Забарний поділилися своїми думками напередодні старту команди на чемпіонаті Європи 2024 року, який проходить у Німеччині. 

Під час прес-конференції Сергій Ребров зазначив, що гра в Німеччині для української збірної завжди відчувається так, ніби вони грають вдома.

Ми любимо грати в Німеччині. У червні 2023 року ми провели товариський матч у Бремені. Ми бачимо організацію – це безпрецедентно. Коли ми приїжджаємо до Німеччини, завжди відчувається так, ніби ми граємо вдома

Сергій Ребров

Тренер підкреслив, що для України дуже важливо брати участь у цьому турнірі, особливо в нинішній складний час. Він зазначив, що футбол не тільки займає перше місце в країні, але й приносить велике задоволення гравцям, коли вони виходять на поле.

Ребров також висловив впевненість, що війна в Україні додає мотивації гравцям показати дух своєї країни на чемпіонаті Європи. Він також зазначив, що спільна робота команди протягом року допомогла гравцям краще розуміти один одного та те, чого від них очікують.

Ілля Забарний поділився своїми емоціями перед початком турніру.

Це буде дуже емоційний момент для нас. Коли ви бачите українські прапори на стадіоні і розумієте, що відбувається в нашій країні, це важко передати словами. Кожен день важкий. Це буде емоційний момент перед стартовим свистком, але ми повинні зберігати холодну голову і віддати всі 100% завтра

Ілля Забарний

Щодо першого суперника України на Євро-2024, збірної Румунії, Ребров зазначив, що це команда з дуже хорошими молодими гравцями, які чітко розуміють свої можливості. Забарний також прокоментував питання по збірній Румунії, зазначивши, що вони мають хороших атакувальних гравців і є хорошою, захоплюючою командою, але Україна готова до цього виклику.

Крім того, Ребров прокоментував ситуацію з травмою Віталія Миколенка, який раніше пропустив тренування збірної, зазначивши, що травма, яку він має, не заживає за один чи два дні. Тренер сподівається, що гравець повернеться на поле якнайшвидше.

Для Іллі Забарного це вже другий чемпіонат Європи, і він відчуває неймовірну відповідальність представляти Україну, але при цьому не хвилюється за свою гру.

Збірна України розпочне свій шлях на Євро-2024 матчем проти Румунії. Дізнайтесь більше про ситуацію у групі України на Євро 2024.

Фото: uaf.ua

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь