in

Прем’єр-ліга звинуватила Манчестер Сіті у порушенні фінансового фейр-плей

Прем’єр-ліга висунула «Манчестер Сіті» звинувачення у більш ніж 100 порушеннях фінансового фейр-плей. Звинувачення були висунуті після чотирирічного розслідування фінансів клубу, яке виявило значну кількість порушень правил ліги.

За інформацією Прем’єр-ліги, звинувачення стосуються поведінки клубу протягом 14 сезонів, з 2009-10 до поточного сезону. Ліга підтвердила, що справа клубу була передана до незалежної дисциплінарної комісії, яка розглядатиме звинувачення на закритих слуханнях.

Прем’єр-ліга заявила, що звинувачення є надзвичайно серйозними і, якщо вони будуть доведені, можуть призвести до низки санкцій проти «Манчестер Сіті». Ці санкції можуть включати зняття очок, штрафи і навіть остаточне покарання у вигляді виключення з ліги.

Хоча всі деталі звинувачень ще не були оприлюднені, зрозуміло, що виплати Роберто Манчіні протягом його чотирирічного перебування на посаді менеджера «Манчестер Сіті» були частиною розслідування. Очікується, що клуб і його керівництво будуть захищатися та стверджувати, що вони завжди діяли в рамках правил.

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

коментар

Залишити комент
  1. А от коли виключать Сіті… куди дінуться всі гравці? та і рекорд Холадна не побачимо – сумно

Залишити відповідь