in

Подивіться на Німеччину: Дешам відволікає увагу від нудної гри Франції після безгольової нічиєї

Дідьє Дешам згадує проблеми Німеччини, намагаючись відволікти увагу від невдач Les Bleus.

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам опинився в центрі уваги після того, як спробував виправдати невдалий виступ своєї команди, посилаючись на проблеми збірної Німеччини. Ця заява прозвучала на тлі зростаючої критики щодо «нудного» стилю гри французької збірної.

На передматчевій прес-конференції перед грою з Польщею у вівторок, Дешам зіткнувся з питаннями про безгольову нічию з Нідерландами. Замість того, щоб безпосередньо відповісти на критику, тренер вирішив перевести увагу на інших: 

Всі ігри складні, просто подивіться на вчорашню гру Німеччини

Дідьє Дешам

Ця спроба відволікти увагу викликала здивування у футбольних експертів. Адже збірна Франції, чинний віце-чемпіон світу, зіткнулася з критикою за відсутність голів та неспроможність перемогти Нідерланди, незважаючи на домінування на полі.

Дешам також намагався захистити свою команду, наголошуючи на позитивних аспектах:

Вже давно у нас не було такого контролю та створення п’яти-шести моментів

зазначив Дешам 

Однак ці слова лише підкреслили головну проблему – нездатність реалізувати створені моменти.

Дешам також різко відреагував на критику ЗМІ та вболівальників. Він висловив роздратування тим, що команда не змогла забити, незважаючи на створені моменти. Тренер наголосив на значній підтримці команди як на стадіоні, так і перед телевізорами, зауваживши, що незадоволені глядачі можуть просто перемкнути канал. 

Щодо свого особистого стану, Дешам запевнив, що зберігає спокій і має повну довіру свого штабу. Він визнав, що більша ефективність команди могла б принести додаткові очки, але загалом не висловив занепокоєння ситуацією, що склалася.

Ситуація ускладнюється тим, що збірній Франції потрібна перемога над Польщею та краща різниця голів, ніж у Нідерландів, щоб забезпечити перше місце в групі D. В умовах такого тиску, спроба Дешама відволікти увагу на проблеми інших команд може свідчити про зростаюче напруження в таборі Les Bleus.

Фото: getfootballnewsfrance.com

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь