in

Неймар оштрафований на 135 євро за гучну вечірку у передмісті Парижу

Зірка бразильського футболу Неймар, який з 2017 року мешкає в Буживалі, викликає гнів сусідів своїми гучними вечірками.

Остання вечірка відбулась 5 лютого, коли Неймар святкував свій день народження на розкішній віллі, де музика лунала з полудня до 23:45. Роздратовані постійними гучними вечорами сусіди Неймара викликали муніципальну і національну поліцію, щоб вгамувати вечірку.

Мер Буживаля Люк Ваттель висловив свій гнів через поведінку Неймара і назвав її «неповагою». В інтерв’ю Le Parisien Ваттель заявив, що музика була «надзвичайно дратівливою», і розповів, що Неймар вже організовував вечірку, яка тривала до 5 ранку, щоб відсвяткувати титул ПСЖ у травні минулого року.

neymar house – newstavka.com.ua
Дім Неймара, де проходять вечірки. Фото: https://twitter.com/MikaSizine

Ваттель висловив жаль з приводу «відсутності діалогу» з Неймаром і попередив, що вони можуть порушити справу про повторне порушення громадського порядку, якщо така поведінка триватиме. Зірка бразильського футболу був оштрафований на 135 євро за останню гучну вечірку.

Вечірки Неймара обурюють мешканців Буживалю, і мер міста зайняв рішучу позицію проти вечірок футболіста ПСЖ. Поки що невідомо, чи прислухається Неймар до попереджень і змінить свою поведінку, чи продовжить порушувати спокій у своєму районі.

Трансфер Неймара у ПСЖ за 222 млн євро – найдорожчий в історії футболу. Ми підготовували ще 44 цікаві футбольні факти. Дізнайтесь усе найцікавіше про футбол!

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь