in

Миколенко пропустив відкрите тренування збірної, але може зіграти на Євро-2024

Віталій Миколенко, захисник збірної України, пропустив відкрите тренування команди у німецькому Вісбадені через травму, отриману під час останнього матчу.

За словами головного лікаря збірної Романа Жолобайлюка, обстеження показало, що Миколенку вдалося уникнути серйозних ушкоджень, і медичний штаб розпочав активну реабілітацію гравця. Це дає надію на те, що Віталій зможе взяти участь у матчах Євро-2024.

Відкрите тренування збірної України відбулося на стадіоні BRITA Arena у Вісбадені, адміністративному центрі землі Гессен, за день до старту Євро-2024. На заході були присутні близько п’яти тисяч уболівальників, більшість з яких – українці, які були змушені залишити батьківщину через російське вторгнення.

Тренування збірної України

Прем’єр-міністр землі Гессен Борис Райн привітав збірну України в центрі поля, наголосивши на тому, що Україна є частиною європейської футбольної родини. Головний тренер збірної Сергій Ребров подякував Німеччині за підтримку та гостинність.

Після виконання гімну України, гравці розпочали тренування під оплески та скандування вболівальників. Футболісти відпрацьовували тактичні завдання, удари по воротах та взяли участь в ігрових серіях. Після завершення тренування гравці приділили увагу фанатам, роздаючи автографи та фотографуючись з ними.

Незважаючи на відсутність Миколенка, збірна України продемонструвала хорошу форму та готовність до початку Євро-2024. Уболівальники ж, у свою чергу, показали неймовірну підтримку та любов до своєї команди.

Читайте також наш аналіз групи збірної України на Євро. Дізнайтесь, чому важко буде навіть з румунами.

Фото: instagram.com/mikola_16/, Андрій Ющак uaf.ua

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь