in

Мудрик розчарований грою одноклубника

Після нічиєї «синіх» з «Вест Гемом» (1:1) Мудрик поставив лайк в пості Instagram з критикою свого іспанського одноклубника. На ньому було зображено, як Кукурелья ігнорує вінгера, але готовий сподобатися решті команди, підкреслюючи відсутність хімії між ними.

В один момент розіграшу Мудрик зробив гарний забіг зліва, але Кукурелья вирішив не віддавати йому м’яч.

Пізніше Мудрик видалив лайк, сподіваючись уникнути критики. Але фанати вже все рознесли по мережі, що породило чутки про конфлікт між Мудриком та Кукурельєю.

Напередодні матчу Ліги чемпіонів «Челсі» проти «Боруссії Дортмунд» Поттер наполягав, що між гравцями немає жодних проблем.

Ну, тут немає жодної проблеми. Якщо щось і є, то це просто взаєморозуміння між членами команди, це досить поширена проблема. Коли віддати пас, в який момент і в який час.

Це лише третя гра Мудрика з нами, тому немає ніяких проблем, це скоріше просто проблема розуміння, яку досить легко вирішити, коли ви усвідомлюєте контекст, в якому ми перебуваємо.

Команда Поттера відстає від лідера Прем’єр-ліги «Арсенала» на 20 очок і вилетіла з Кубка Англії та Кубка Карабао.

Михайло Пономарьов

Автор: Михайло Пономарьов

Експерт у сфері ставок та спорту з багаторічним досвідом у галузі, починаючи з наземних кас букмекерських контор. Колишній спортсмен, завдяки чому глибше розумію тонкощі спортивних змагань, що дозволяє робити обґрунтовані прогнози та ставки. Володію високим рівнем знань про букмекерські контори та стратегії ставок.

коментарі

Залишити комент

Залишити відповідь