in

Мората: Проти французької сили у нас є тактика та командний дух

Капітан збірної Іспанії Альваро Мората розкриває стратегію команди перед півфінальним матчем Євро-2024 проти Франції та ділиться відвертими думками з El Mundo про свою кар’єру та майбутнє.

У переддень вирішального матчу проти збірної Франції, Альваро Мората, капітан іспанської команди, висловив впевненість у силах своєї збірної. 

З фізичної точки зору французька збірна може бути найсильнішою в Європі. Але наша сила – в тактичній підготовці та командному дусі. Я впевнений, що французи не в захваті від того, що їм доведеться грати саме з нами

зазначив Мората

Мората також розповів про свою роль капітана збірної, зазначивши, що намагається об’єднати всіх гравців для досягнення спільної мети.

Я капітан, той, хто намагається об’єднати всіх, щоб ми гребли в одному напрямку

Футболіст поділився, що найскладнішою частиною його обов’язків є узгодження таких питань, як вибір одягу та розклад команди, які вирішуються демократичним шляхом через голосування.

Говорячи про свій характер, Мората описав себе як людину, яка багато жартує і дбає про всіх. 

Я той тип людини, з яким люди люблять проводити час. Майже неможливо знайти когось, хто б сказав про мене щось погане. Я вважаю це своїм найбільшим досягненням, як у професійній кар’єрі, так і в особистому житті

Футболіст також розкрив деталі свого життя поза полем, розповівши про свої бізнес-інтереси та плани на майбутнє. Він згадав про технологічний додаток, компанії своєї дружини та проект з допомоги молодим спортсменам. Мората висловив бажання стати агентом після завершення футбольної кар’єри, щоб допомагати молодим талантам.

Важливою частиною інтерв’ю стало обговорення емоційного стану Морати та його ставлення до критики. Він зізнався, що йому важко бути щасливим в Іспанії через постійну критику та тиск. 

В Іспанії немає поваги ні до чого й ні до кого

сказав футболіст, додавши, що почувається щасливішим за межами країни

Мората також натякнув на можливе завершення кар’єри у збірній після Євро-2024, хоча і не хотів багато про це говорити. Він підкреслив, що намагається насолоджуватися кожним моментом турніру, який може стати для нього останнім у складі національної команди.

Завершуючи інтерв’ю, капітан іспанської збірної розповів про свою підготовку до важливих матчів, зокрема про роботу з психологом та психіатром. Він також згадав про документальний фільм, який знімається про його життя, щоб показати людям, що його скарги не безпідставні.

Попри всі труднощі та критику, Мората залишається відданим своїй команді та мріє про перемогу на Євро-2024.

Я б відрізав собі руку, щоб виграти Євро

емоційно заявив Альваро Мората

Фото: elmundo.es

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь