in

Ікер Касільяс: Золотий м’яч несправедливий і не відображає реальних досягнень

Легендарний іспанський воротар Ікер Касільяс висловив свою думку щодо престижної нагороди Золотий м’яч, а також відзначив успіхи Реала та Луніна. 

В інтерв’ю AS Касільяс заявив:

Я не вірю в такого роду нагороди, тому що вони, на мою думку, несправедливі і насправді не відображають те, що було зроблено протягом сезону

Ікер Касільяс

Касільяс, який зараз є послом бренду Hisense, поділився своїми міркуваннями про сучасний футбол, Реал Мадрид та гравців, які сяють на Євро-2024. Він високо оцінив досягнення Реала, назвавши клуб еталоном успіху, який випереджає своїх конкурентів на десятиліття.

Колишній капітан збірної Іспанії також прокоментував роботу українського воротаря Андрія Луніна в Реалі: 

Лунін і Кепа мають великі заслуги. Обидва довели свою цінність і зробили внесок у те, що команда досягла своїх цілей

Ікер Касільяс

Касільяс позитивно відгукнувся про трансфер Беллінгема в Реал, назвавши його великим успіхом для клубу. Він також відзначив Мбаппе, Беллінгема і Вінісіуса як майбутнє світового футболу.

Щодо Євро-2024, Касільяс вважає, що поки зарано говорити про фаворитів турніру, але бачить Іспанію фаворитом у грі проти Італії, хоча і застерігає від недооцінки італійської команди. Читайте нашу статтю про те, хто виграє Євро-2024.

Легенда Реала також поділився своїми думками щодо інших актуальних тем у світі футболу. Зокрема, він прокоментував рішення Тоні Крооса завершити кар’єру, зазначивши, що хоча завжди сумно бачити, як така легенда йде з футболу, це має бути його особисте рішення, і, ймовірно, Кроос ретельно все обміркував перед тим, як зробити цей крок.

Касільяс не оминув увагою і роботу головного тренера Реала Карло Анчелотті, назвавши його ключовою фігурою в успіхах клубу минулого сезону. Він підкреслив, що Анчелотті вдалося впоратися з усіма труднощами і правильно розподілити ігровий час між футболістами.

Цікаво, що Касільяс відзначив зміну статусу Реала за останні два десятиліття. За його словами, зараз цей клуб став мрією для всіх футболістів, тоді як 20 років тому не всі прагнули захищати кольори «королівського клубу».

Говорячи про індивідуальні досягнення гравців, Касільяс згадав, що минулого сезону Едер Мілітао був одним з найкращих центральних захисників Європи, що ще раз підкреслює силу і глибину складу Реала.

Фото: x.com/ikercasillas

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь