in

Екс-нападник Динамо спростовує чутки про перехід до російського клубу

Колишній форвард київського Динамо Ісмаель Бангура спростував інформацію про можливе продовження кар’єри в росії. 

В інтерв’ю сайту Український футбол гвінейський нападник прокоментував чутки, які з’явилися у 2014 році щодо його потенційного переходу до російського клубу.

Нічого не знаю про це, ймовірно, це були лише чутки

заявив Бангура, відкидаючи будь-які припущення про свій можливий трансфер до росії.

Крім того, екс-гравець Динамо розповів, що уважно стежить за ситуацією в Україні. Він зазначив, що щодня дивиться новини з України, які його глибоко зворушують і засмучують. Бангура також поділився, що його восьмирічний син часто молиться за мир в Україні.

У розмові футболіст висловив підтримку збірній України на чемпіонаті Європи 2024 року, зазначивши, що в команді працює багато його добрих знайомих. Він радісно сприйняв новину про першу перемогу України у відборі та побажав команді подальших успіхів.

Бангура також згадав про свої роки в Динамо, назвавши Анатолія Дем’яненка хорошим тренером. Серед найталановитіших партнерів по команді він виділив Артема Мілевського та Олександра Алієва. За його словами, найбільшою зіркою тогочасного Динамо був Сергій Ребров.

Зараз Ісмаель Бангура проживає в Парижі та займається різними проектами, пов’язаними з футболом. Він зазначив, що футбол завжди буде частиною його життя.

Фото: fcmulhouse.net

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь