in

Довбик відмовився від 15 мільйонів євро на рік заради Жирони

Артем Довбик, кращий бомбардир іспанської Ла Ліги минулого сезону, прийняв рішення продовжити свою кар’єру в Жироні, незважаючи на численні пропозиції від інших клубів – AS

Український нападник відхилив пропозиції від італійського Наполі, англійського Вест Хема та неназваного клубу з Саудівської Аравії.

Особливо вражає відмова від саудівської пропозиції, яка могла б принести Довбику 15 мільйонів євро чистого доходу на рік. Натомість футболіст вирішив залишитися в Жироні, яка вперше в своїй історії кваліфікувалася до Ліги чемпіонів.

Довбик мотивував своє рішення бажанням продовжити виступи в іспанській лізі, де він успішно адаптувався, а також можливістю зіграти в Лізі чемпіонів у складі Жирони. Також Артем зазначив, що його сім’я комфортно почувається в Іспанії.

Контракт Довбика з Жироною діє до 2028 року, і схоже, що як мінімум ще один сезон український форвард проведе в складі каталонського клубу.

Раніше ми розповідали про топ-6 клубів, до яких міг би перейти Артем Довбик.

Фото: gironafc.cat

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь