in

Андрій Ярмоленко: Зараз у нас найсильніша збірна України за всі часи

Андрій Ярмоленко, капітан національної збірної України, разом із головним тренером Сергієм Ребровим взяв участь у пресконференції напередодні товариського матчу з Польщею.

Гадаю, зараз у нас найсильніша збірна за всі часи, тому що багато молодих гравців переїхали в топ чемпіонати.

Андрій Ярмоленко

Андрій також прокоментував збірну Польщі, назвавши її хорошою командою з багатьма чудовими гравцями, які виступають у найсильніших чемпіонатах Європи.

Капітан збірної України розповів про місію команди на майбутньому чемпіонаті Європи, підкресливши, що для гравців це можливість нагадати всьому світу про трагічні події, які відбуваються в Україні через війну. Ярмоленко наголосив, що чемпіонат Європи є дуже важливим як для гравців, так і для всіх українців, і вони спробують показати свій максимум.

Андрій Ярмоленко прокоментував результат нещодавнього товариського матчу з Німеччиною, який завершився з рахунком 0:0, назвавши його позитивним, оскільки гра відбувалася на виїзді проти серйозного суперника.

Окрім цього, капітан збірної України привітав боксера Олександра Усика з нещодавньою перемогою та додав, що з мотивацією у збірній проблем немає, адже у кожного з гравців на війні є друзі та рідні, які просять про перемогу та позитивні емоції для всіх людей у країні.

Читайте більше про групу E на Євро-2024, у якій буде виступати збірна України. Огляд суперників та шансів України на вихід з групи.

Фото: Дана Балашова, uaf.ua

Serhii Shapovalov

Автор: Сергій Шаповалов

Завжди намагаюсь дивитися на гру під незвичним кутом та знаходити цікаві деталі, які дозволяють краще зрозуміти тактичні задуми тренерів та дії футболістів на полі.

Залишити відповідь